(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

FAQ

Оплата карткою: Ви можете здійснити платіж банківськими картами Visa, MasterCard, Maestro за допомогою сервісів Приват24 або Ощад24.

Безготівкова оплата: на розрахунковий рахунок інтернет-магазину по попередньо виставленому рахунку-фактурі.


Грошові кошти будуть списані з вашої картки тільки після перевірки і підтвердження наявності вашого товару на складі інтернет-магазину. Якщо з якої-небудь причини ваше замовлення не оброблене на 100%, представник інтернет-магазину зв'яжеться з вами, щоб обговорити деталі.


Інтернет-магазин Електровимір дотримується політики безпроблемного повернення / обміну приладів протягом 15 календарних днів з моменту придбання в разі їх несправності або не коректної роботи. Перш ніж повернути або обміняти прилад, обов'язково зв'яжіться з представниками інтернет-магазину за номером (050) 331-92-24 або по електронній пошті sales@evm.ua для уточнення умов повернення.


Повернення і обмін допускаються при дотриманні наступних умов:

- товар може бути повернутий протягом 15 днів з моменту його придбання з повною компенсацією його вартості, за винятком витрат на його доставку;

- компенсація витрат на доставку здійснюється тільки в разі недотримання представником інтернет-магазину обумовлених умов доставки приладу;

- поверненню / обміну підлягають прилади, які не перебували в експлуатації, в новому стані, в оригінальній непошкодженій упаковці виробника, в комплекті з аксесуарами і оригіналами всіх документів. Додайте копію рахунку-фактури із зазначенням причини повернення на зворотному боці рахунку-фактури;

- серійний номер приладу повинен збігатися з номером, вказаним в гарантійному талоні;

- аксесуари, окремі деталі, а також прилади, що були в експлуатації, з зірваними пломбами і зі слідами розборки, поверненню і обміну не підлягають;

- в разі повернення товару за бажанням клієнта, відправка і супутні витрати здійснюється за його рахунок;

- в разі обміну товару за бажанням клієнта, відправка і супутні витрати здійснюється за його рахунок. Клієнт може оплатити різницю в ціні і обміняти прилад на більш функціональну модель.


Після отримання вашого повернутого товару, він буде ретельно перевірений відділом якості інтернет-магазину Електровимір. Процес перевірки якості і стану приладу, а також повернення коштів займуть до 2 робочих днів. Повернення грошових коштів буде проводитися у формі початкового внеску.


Адреса складу інтернет-магазину Електровимір:

02096, м Київ, Дарницький р-н, вул. Ю. Пасхаліна, 17, офіс 386, ТОВ «Електровимір»

Контактний номер телефону: (044) 332-08-09, (050) 331-92-24

Електронна пошта: sales@evm.ua


Гарантійному ремонту підлягають тільки ті прилади та обладнання, які були придбані в інтернет-магазині Електровимір. Гарантійний ремонт проводиться в разі цілісності корпусу і наявності гарантійних пломб на приладі, за умови його експлуатації відповідно до інструкції і відсутності зовнішніх механічних пошкоджень. Термін ремонту зазвичай становить 1-2 тижні, в простих випадках - до 5 днів. У разі специфічної проблеми і при замовленні додаткових деталей, термін ремонту може бути збільшений.


Гарантія на ремонт становить 6 місяців з моменту його проведення.


Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended