(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Тестер ефективності роботи фотоелектричних модулів PROFITEST PV

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
  • Ціна: 488 658 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

Прилад для вимірювання пікової потужності і трасувальник характеристичної кривої для фотогальванічних систем. Автоматичне регулювання до 1000 В / 20 А / 20 кВт.

PROFiTEST PV дозволяє вимірювати характеристичні криві I-U, а також окремі фотоелектричні модулі і стрінги. За допомогою запатентованого процесу прилад здатний виявляти максимальну потужність, внутрішній опір серії і внутрішній паралельний опір безпосередньо на місці «тільки з одним виміром і без введення даних модуля», які потім виводяться на кольоровий графічний сенсорний монітор з високою роздільною здатністю, що підходить для використання при сонячному світлі.

Усунення несправностей в системах PV, а також документація по якості системи виконуються швидко та економічно під час початкового запуску і подальшого тестування без необхідності тривалого навчання. Цей простий, але вирішальний тест забезпечує безпеку для клієнта і усуває непрямі витрати для установника.

Вимірювана пікова потужність може, наприклад, використовуватися для визначення пікового співвідношення. Крім цього, отримані характеристичні криві дозволяють зробити додаткові висновки щодо електричних характеристик вимірюваного модуля або стрінга. Т.ч., тестер також підходить для використання в дослідженнях і розробках.

Опис і функції

  • Вимірювання характеристичних кривих I-U на фотоелектричних модулях і стрінгах до 1000 В DC, 20 А DC і 20 кВт;
  • Отримана характеристична крива I-U дуже точна завдяки постійному вимірюванню при ємнісному навантаженні;
  • Вимірювання струму короткого замикання Isc, напруги холостого ходу Uoc, миттєвої пікової потужності сонячного елемента Pmax, послідовного опору Rs і внутрішнього паралельного опору Rp;
  • Автоматичне перетворення миттєвих виміряних значень в STC;
  • Запатентований процес розрахунку для фотогенератора без необхідності знання специфікацій виробника;
  • Запатентований процес розрахунку для визначення внутрішнього опору генератора, що базується виключно на виміряній характеристичній кривій I-U;
  • Інтегрована база даних клієнтів з двонаправленим обміном даними;
  • Інтегрована база модулів з двонаправленим обміном даними;
  • Високий рівень іскробезпеки завдяки включеному роз'єднувачу навантаження (1000 В / 32 А постійного струму);
  • Вимірювання потужності і температури за допомогою чьотирьох кабелів для безпомилкових результатів;
  • Окреме вимірювання температури на датчику опромінення і задній панелі модуля (Pt100) для підвищення точності вимірювання;
  • Безперервне відображення моментального опромінення і температури забезпечує інформацію про умови вимірювань;
  • Простота роботи з сенсорним екраном;
  • Яскравий кольоровий TFT-дисплей з високою роздільною здатністю з енергозберігаючим світлодіодним підсвічуванням (підходить для використання при сонячному світлі);
  • Зовнішній блок живлення з широкодіапазонним входом для зарядки батарей і для безперервної роботи вимірювального приладу;
  • Програмне забезпечення для графічного представлення, оцінки і документації з вбудованою базою даних;
  • Робота з ПК з прямим імпортом вимірювань (наприклад, для тривалих вимірювань);
  • Відкриті інтерфейси також дозволяють працювати з приладом в спеціальних додатках.

Чому необхідні вимірювання з ємнісним навантаженням?

З одного боку, вимірювання характеристичних кривих для генераторів PV (модулів, стрінгів, масивів) не повинно проводитися дуже швидко (високий dV / dt), оскільки виміряна характеристична крива може бути змінена в разі швидкого вимірювання (<20 мс) через ємнісні / індуктивні атрибути генератора або тестової установки, і в цьому випадку в результатах вимірювань відображаються не тільки характеристики PV-генератора. З іншого боку, вимірювання має бути не надто повільним (> 1 с), так як небезпека флуктуруючого впливу випромінювання в іншому випадку значно зростає, що вплине на результати вимірювань. Це також впливає на температуру модуля, яка реагує відносно повільно, але тим не менш може змінюватися протягом декількох секунд.

Запатентований процес розрахунку для визначення внутрішнього опору генератора, що базується виключно на виміряній характеристичній кривій I-U:

Цей опір є фізичним результатом матеріалу, використовуваного для виготовлення модуля, а також його компонування і дротових з'єднань і зазвичай має постійне значення. Наприклад, воно становить приблизно 1 Ом для кристалічних модулів і більше 2 Ом для тонкоплівкових модулів. Останнім часом вимірювання опору внутрішніх рядів може бути виконано за допомогою приладів з асортименту продукції Profitest PV. Для цього необхідно простежити тільки одну характеристичну криву I-U. На основі цієї характеристичної кривої прилад автоматично обчислює Rs, а також пікову потужність Ppk і паралельний опір Rp.

Можна розрахувати теоретично очікуваний внутрішній опір RS. Наприклад, це можливо з програмним забезпеченням, якщо для модуля відомі такі характерні значення STC: Uoc, Isc, UMpp і IMpp. Потім обчислене значення RS можна порівняти з виміряним значенням, яке зчитується за допомогою Profitest PV після відстеження кривої. Якщо виміряне значення занадто велике, необхідно перевірити проводку на предмет переривань, корозії, помилок підключення і надмірних розмірів.

Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended