(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Мультиметр для визначення міжвиткового короткого замикання і випробувань ізоляції METRAHIT COIL

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
 • Ціна: 27 600 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

Цифровий мультиметр METRAHIT COIL - це міцний портативний вимірювальний прилад для використання в польових умовах. Прилад добре обладнаний для універсального використання в області електротехнічного обслуговування, діагностики та електричної безпеки електродвигунів. Оснащений внутрішнім незалежним джерелом живлення.

METRAHIT COIL призначений для вимірювання міжвиткового короткого замикання в поєднанні з котушкою тестувального адаптера (COIL). Порівнявши результати вимірювань можна виявити наявність асиметрії в обмотках 3-фазних двигунів, що може призвести до можливого короткого замикання. У разі проведення випробувань 1-фазних двигунів результати вимірювань порівнюються з заданим значенням. Вимірювання міжвиткового короткого замикання проводиться за допомогою стандартного адаптера в діапазоні індуктивності від 10 мкГн до 50 мГн при частоті 100 Гц. Стандартний адаптер COIL універсальний і підходить для випробування великої кількості електричних двигунів різних класів продуктивності. В основному це двигуни стандартного виконання потужністю від 15 кВА до 80 МВА. Адаптери для двигунів з різною діелектричною проникністю можуть бути надані по запиту.

Загальні характеристики

 • Вимірювання опору ізоляції до 3,1 ГОм, виявлення напруги перешкод, тестова напруга 50, 100, 250, 500, 1000 B;
 • Мультиметр з функціями вимірювання напруги, опору, частоти;
 • TRMS вимірювання: TRMS AC / AC + DC для струму / напруги до 10 кГц;
 • Функція фільтрації (1 кГц / -3Дб ФНЧ) при вимірюванні змінної напруги для обмеження перешкод (в діапазоні VAC);
 • Вимірювання постійного струму: 10нА...10А;
 • Вимірювання величини струму за допомогою зовнішніх кліщів - перетворювачів: коефіцієнт перетворення з 1мВ / 1 мА до 1мВ / 1А вибирається і враховується на дисплеї;
 • Точне вимірювання температури (°C або °F) за допомогою сенсорів Pt100 / 1000 і термопар К типу;
 • Тестування діодів (1 мА, 5.1В), перевірка цілісності ланцюга;
 • Роздільна здатність дисплея: ± 3000 цифр (3¾ розряду), ± 30,000 цифр (4¾ розряду), можливість включення підсвічування;
 • Акустичні сигнали при перевірці безперервності, наявності небезпечної напруги на контакті, перевищенні допустимого навантаження;
 • Збереження Мін / Макс значень;
 • Зберігання даних, внутрішній годинник, адаптер для блоку живлення;
 • Ступінь захисту корпусу IP54, захисний чохол;
 • Двонаправлений інфрачервоний інтерфейс для обміну даними з ПК;
 • ПЗ для Windows (додатковий аксесуар) для обробки та відображення виміряних значень через інтерфейс RS 232.

Особливості

RMS значення з перекрученою формою хвилі

Використовуваний метод дозволяє проводити TRMS вимірювання періодичних величин (AC) і пульсуючих величин (змінного і постійного струму) хвиль незалежної форми для напруги і струму частотою до 10 кГц.

Фільтр, що активується для вимірювання напруги змінного струму

У разі необхідності можлива активація ФНЧ (1 кГц) для проведення вимірювань на кабелях з зовнішніми сигналами. Вхідний сигнал перевіряється компаратором на наявність небезпечної напруги до тих пір, поки активується фільтр низьких частот і в разі його наявності відображається на дисплеї.

Тестування діодів постійним струмом 1мА

Ця функція може бути використана для перевірки полярності діодів і тестування електричних ланцюгів на наявність КЗ і розривів. Тестове джерело напруги дозволяє виміряти світлодіоди і еталонні діоди до 5,1 В, наприклад, білі світлодіоди.

Швидка звукова прозвонка тестовим струмом 1мА

Тестування на наявність КЗ і розривів ланцюга можливе завдяки селекторному перемикачу положень. Пороговими значеннями для звукової прозвонки є 1, 10, 20, 30, 40 або 90 Ом.

Вимірювання опору ізоляції з системою виявлення перешкод напруги

Опір ізоляції може бути виміряний з регульованою випробувальною напругою від 50 до 1000 В. Якщо прилад фіксує рівень перешкод напруги більше 15 В змінного струму або 25 В постійного струму під час тестування ізоляції, повідомлення про помилку на короткий час відображається на РК-дисплеї. Прилад потім автоматично перемикається на вимірювання TRMS напруги (AC + DC) з вхідним опором близько 1 МОм і відображає поточне виміряне значення напруги.

Аналогова шкала для швидкого відображення тренда - покажчик

Аналогова шкала (з додатковим негативним діапазоном осі для нульового значення частоти) дозволяє прискорити розпізнавання вимірюваних значень в порівнянні з цифровим дисплеєм.

Ручний / автоматичний вибір діапазону вимірювання

Вимірювані величини вибираються за допомогою поворотного перемикача. Діапазон вимірювань може автоматично зіставлятися з вимірюваними значеннями або вибиратися вручну.

Режим високої роздільної здатності

За допомогою функції "Set Resol", мультиметр (при вимірюванні напруги постійного струму і опору) може бути переключено в режим роботи з високою роздільною здатністю (30000 цифр) і підвищеною точністю.

Автоматичне збереження виміряних значень

Функція утримання даних автоматизує зберігання виміряних значень відразу після проведення вимірювань. Запатентований процес гарантує, що випадкові значення, отримані в результаті швидкої зміни вимірюваних величин, не зберігаються в пам'яті, зберігається лише поточне виміряне значення. Збережене виміряне значення відображається на цифровому дисплеї. Аналоговий дисплей продовжує зчитувати значення виміряного струму.

Захист від перевантаження

Захист від напруги до 1000 В діє в усіх вимірюваних функціях. Напруги більші за 1000 В і струми більші за 10 А визначаються акустично. Якщо запобіжник згорів (виник розрив ланцюга), на дисплеї з'явиться його відображення.

Стан зарядки акумулятора - економія енергії ланцюга

Стан зарядки акумулятора визначається за допомогою чотирьох символів. Пристрій автоматично вимикається, якщо виміряне значення залишається незмінним протягом періоду від 10 до 59 хвилин (регульоване) і якщо жоден з елементів керування не активуються протягом цього часу. Функцію автоматичного вимкнення можна зупинити шляхом перемикання приладу в режим безперервної роботи.

3 роз'єми з автоматичною системою блокування

Усі поточні діапазони реалізовано через один роз'єм, що запобігає будь-якій можливості помилки оператора. Крім цього, система автоматичного блокування запобігає неправильному під'єднанню вимірювальних кабелів, а також вибору неправильно виміряної величини. Небезпека для користувача, приладу і тестованого пристрою в результаті помилки оператора таким чином виключається.

Корпус і кришка для жорстких умов

 • Новий дизайн корпусу;
 • Відділення для акумулятора і запобіжника;
 • Інтелектуальні функції клавіш з кнопкою SMD.

Прилад захищений від пошкоджень в разі удару або падіння м'яким гумовим чохлом з похилою підставкою і тримачем. Також чохол забезпечує спокійне положення приладу в разі встановлення його на вібруючій поверхні.

Інфрачервоний інтерфейс передачі даних

Можливе дистанційне налаштування приладу для зчитування миттєвих і збережених виміряних значень за допомогою двонаправленого інфрачервоного інтерфейсу. Для цього знадобляться адаптер USB X-TRA і ПЗ METRAwin (доступні в якості додаткових аксесуарів). Протокол інтерфейсу і драйвера для LabVIEW® надаються за запитом.

Гарантія виробника

36 місяців на матеріали і якість виготовлення і від 1 до 3 років для калібрування (в залежності від програми).

Сертифікат калібрування DAkkS

Мультиметри METRAHIT COIL поставляються з сертифікатом калібрування DAkkS, що відповідає міжнародним нормам, визнаним EA і ILAC. Крім стандартних величин можлива акредитація приладу для високого омічного опору до 30 ГОм / 1000 В. Після закінчення міжповірочного інтервалу (від 1 до 3 років) рекомендується його перекалібрування.

Таблиця порівнянь

METRAHIT ISO METRAHIT COIL Опис і функції
V AC+DC TRMS (Riso = 1 МОм)
(фільтр 1кГц) (фільтр 1кГц) V AC / Hz TRMS (Riso ≥ 9 МОм)
V AC+DC TRMS (Riso ≥ 9 МОм)
V DC TRMS (Riso ≥ 9 МОм)
... 300 кГц ... 300 кГц Hz (V AC)
15 Гц ... 10 кГц 15 Гц ... 10 кГц Полоса пропускання, V AC
300 мкA
3/30/300 мA
3 A / 10 A
300 мкA
3/30/300 мA
3 A / 10 A
A AC / Hz TRMS
A AC+DC TRMS
A DC
10 А / 1000 В 10 А / 1000 В Запобіжники
мВ/А, мА/А мВ/А, мА/А Коефіцієнт перетворення
... 30 кГц ... 30 кГц Hz (A AC)
селективна випробувальна напруга елективна випробувальна напруга Опір ізоляції
Вимірювання міжвиткового КЗ
Вимірювання робочого циклу %
Опір
Продзвонювання
Тестування діодів 5,1В
Вимірювання температури термопарою К типу
Вимірювання температури дистанційним датчиком
Вимірювання ємності
Макс / Мін, утримання даних
Пам'ять 4 МБ*
ІЧ-інтерфейс
Блок живлення
IP 54 IP 54 Ступінь захисту
1000 V CAT II, 600 V CAT III 1000 V CAT II, 600 V CAT III Категорія вимірювань

*Для 15000 виміряних значень, частота дискретизації регулюється від 0,1 секунди до 9 годин

Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended