(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Універсальний мультиметр-калібратор-симулятор METRACAL MC

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
 • Ціна: 113 077 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

Новий компактний багатофункціональний калібратор приваблює своєю міцністю, простотою використання, високою функціональністю і здатністю під'єднання до системи ПК. METRACAL MC раціоналізує роботи, пов'язані з вимірами і калібруванням в хімічних лабораторіях, при процесах розробки в області виробництва електронних перетворювачів і при порівнянні метрологічних компонентів.

Загальні характеристики

 • Вимірювальні функції: мА, мВ .. B, 30 .. 2000 Ом, °C, Pt100 / 1000, Ni100 / 1000, термопари (J, L, T, U, K, E, S, R, B, N) / 30...2000 Ом;
 • Подвійний режим - одночасне кодування і вимірювання (U / I);
 • Вимірювання і кодування в абсолютному вираженні й у відсотках (масштаб);
 • Пам'ять для процедур калібрування і результатів: 16МБ;
 • Генератор частоти і імпульсів: від 1 Гц до 2 кГц;
 • Лінійне вимірювання та ступінчасте вимірювання;
 • Інтерфейс і калібрувальне ПЗ METRAwin® 90-2;
 • Безкоштовний драйвер пристрою для LabVIEW®;
 • Додаткове ПЗ для збору і аналізу виміряних значень METRAwin®10 / METRAHit®;
 • Генерація / моделювання сигналу по струму (від 0 до 24 мА);
 • Сертифікат калібрування DAkkS;
 • Захисний кожух відповідно до ЕМС;
 • Прецизійний мультиметр (В, А, Ом, Ф, Гц, °C/°F) 30,000 (60,000) цифр і потрійний дисплей;
 • Вимірювання TRMS AC до 20 кГц;
 • Двохнаправлений ІЧ-інтерфейс.

Додатки

METRACAL MC може використовуватися в якості калібратора і мультиметра одночасно, наприклад для того, щоб симулювати умови датчика на вході передавача під час вимірювання і збереження вихідного сигналу.

Якщо до інструменту підключити додатковий аксесуар USB X-TRA, результати вимірювань і калібрування можуть бути записані і збережені на ПК з метою подальшого їх аналізу і обробки. Мультиметр також може бути використаний в якості реєстратора даних. ПЗ METRAwin®10 / METRAHit® (опція) для ПК призначений для зручності оцінки і відображення даних вимірювань. ПЗ METRAwin®90-2 (опція) дозволяє створювати лінійні інтервали послідовностей для управління METRACAL MC в режимі онлайн, а також створювати сертифікати калібрування.

Калібратор з функцією вимірювання струмової петлі

Універсальне стандартне калібрування

Вбудована система генерації сигналів мВ, В, мА. Крім цього, здатність імітувати термічне навантаження для різних типів термопар для попередньо заданої температури (°C або °F), а також для різних Pt і Ni датчиків температури.

Генератор частоти

Безперервні сигнали частоти можуть бути передані за допомогою METRACAL MC для тестування систем управління програмами ЕОМ, приладами обліку енергії, витрати і т.д. Амплітуда і частота регулюються для генеруємих прямокутних імпульсів, які використовуються для імітації імпульсів датчика.

Калібрування і моделювання

Можуть бути підключені безпосередньо і відкалібровані вимірювальні перетворювачі з широким спектром вхідних сигналів (напруги, термічного навантаження, температурних і 2-дротяних датчиків опору. Якщо використовувати мультиметр, наприклад METRAHIT XTRA, відповідні значення можуть бути виміряні на виході вимірювального перетворювача, за допомогою адаптера передані на ПК, за допомогою ПО METRAwin®90-2 можливо провести порівняння з відповідними специфікаціями калібрування. Задані і фактичні значення вимірювань можуть бути візуалізовані і роздруковані у вигляді сертифіката. При роботі в режимі "мА" (зниження значення струму), прилад METRACAL MC імітує 2-провідний передавач і витягує обране поточне значення з послідовності вимірювань.

Зберігання даних (4 МБ / 46,000 виміряних значень)

Калібратор підключається до комп'ютера за допомогою адаптера інтерфейсу USB X-TRA (аксесуар). ПЗ METRAwin®10 / METRAHit® (аксесуар) адаптер інтерфейсу USB X-TRA використовуються для передачі записаних виміряних значень на ПК за допомогою функції мультиметра для зручної подальшої візуалізації, оцінки і складання звітів.

Режим зчитування і кодування для функції скидання

Калібрувальні сигнали можуть бути полічені вручну (чисельно з ключовими елементами), або автоматично за допомогою інтервалів з проміжними кроками, або безступінчастим способом. METRACAL МС, таким чином, може бути використаний в якості генератора імпульсів для точності динамічних випробувань.

Залежно від індивідуальних потреб, бажана динамічна реакція може бути отримана зі значень повної шкали та числа проміжних стадій (інтервалів) або зростаючих і спадаючих періодів. Це особливо корисно для тривалого тестування лабораторних і панельних самописців, а також вимірювальних перетворювачів і диспетчерських.

Числове відображення даних

Значення калібрування встановлюються і зчитуються вручну за допомогою клавіатури приладу відразу після вибору цієї функції.

Інтервал

Значення калібрування зчитуються безперервно з завантаженим у пристрій кроком між мінімальним і максимальним значеннями в цьому режимі. Наступний крок виконується автоматично (з інтервалом від 1 с до 60 хв) або вручну.

Скидання

Значення калібрування лінійної форми зчитуються безперервно з завантаженим у пристрій кроком між Мін і Макс значеннями в цьому режимі. Тривалість зростання і падіння пандусів і час витримки між Мін і Макс значеннями може встановлюватися в діапазоні від 1 с до 60 хв.

Моделювання температури

Доступні 10 найбільш поширених типів датчиків для моделювання термічного навантаження, яке можна прорахувати з посиланням на внутрішній (температура гнізда) або зовнішній спай. Температуру зовнішнього спаю можна встановити на калібраторі або з ПК. Це позбавляє від необхідності підключати пристрій для калібрування до калібратора за допомогою відповідного необхідного проведення. У цьому випадку досить мідного провідника між ними.

Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended