(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Аналізатор освітленості для контролю якості медичних дисплеїв SECULIFE IA

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
 • Ціна: 119 256 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

Аналізатор освітленості SECULIFE IA являє собою точний вимірювальний прилад для визначення яскравості з вимірювальним кутом 1°. За допомогою цього пристрою проводяться вимірювання освітленості на відстані від 1 м і до нескінченності, враховуючи при цьому освітленість навколишнього середовища.

Чіткість має найвищий пріоритет

SECULIFE IA ідеально підходить для аналізу якості освітлення в області медицини, наприклад для підтвердження відповідності показників якості освітлення встановленим нормам і стандартам, а також для вимірювання яскравості при перегляді зображень пристроїв для комп'ютерної томографії, цифрової рентгенографії, сонографії, магнітно-резонансної томографії та рентгенівських знімків.

Призначений для забезпечення максимальної точності

Особливості світового класу в комплекті з SECULIFE IA гарантують високу точність результатів: прилад має дзеркально-рефлекторну оптику з 15° полем зору, різко окресленим в 1° для вимірювання освітлення в центрі кола, і механізм фокусування.

Наближаючись до відмінних результатів

Доступні в якості додаткового аксесуару лінзи великого плану дозволяють скоротити відстань вимірювань до 34 см. Оснащений додатковим фотометричним зондом для контактних вимірювань, SECULIFE IA здатний вимірювати яскравість безпосередньо на екрані монітора.

Автоматично правильний спектр

Кремнієвий датчик в комплекті з SECULIFE IA є кольоро-коректованим, тобто його спектральна чутливість точно відповідає тому, що бачить людське око. Прилад відповідає всім вимогам вимірників яскравості класу B і призначений до високоточних вимірювань всіх видів світла без необхідності використання поправочних коефіцієнтів.

Великий обсяг пам'яті

Величина пам'яті вимірювального приладу досить велика - аж до 1000 осередків. Її можна розділити на 10 груп для чіткого структурування. Результати вимірювань можуть бути оброблені безпосередньо на приладі за допомогою інтегрованої клавіатури і дисплея. Завдяки вбудованому USB-порту SECULIFE IA також дозволяє передавати результати вимірювань на комп'ютер і аналізувати їх за допомогою доданого стандартного програмного забезпечення.

Програмне забезпечення PerfectLum

Використання програмного забезпечення PerfectLum дозволяє виконувати приймально-здавальні випробування у відповідності до DIN V 6868-57 і DIN 6868-157 (автоматична послідовність і документація).

Загальні характеристики

 • Високоточне вимірювання яскравості плями з кутом вимірювання 1°;
 • Дзеркально-рефлекторна оптика з 15° полем зору для вимірювання освітленості в центрі кола;
 • Вимірювання на відстані від 1 м до нескінченності, а також на відстані до 34 см з використанням макро-об'єктива (опціонально);
 • Контактне вимірювання (з додатком);
 • Кольоро-коректуємий кремнієвий світлодіод;
 • Зберігання до 1000 виміряних значень;
 • Компакт-диск з програмним забезпеченням для протоколювання і відображення вимірюваних значень, а також пристрій управління;
 • Алюмінієвий чохол в комплекті;
 • Інтерфейс: USB-порт;
 • Електроживлення: батарейки 2 × 1,5 В АА, живлення здійснюється через USB-кабель при використанні інтерфейсу.
Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended