(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Датчик контролю освітленості SECULIFE IS

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
  • Ціна: 13 746 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

SECULIFE IS – датчик контролю освітленості моніторів, що застосовується скрізь, де необхідно забезпечити постійне висвітлення, наприклад, на моніторах для інтерпретації результатів і на медичних пристроях спостереження. Точне вимірювання розсіяного світла від екранів моніторів забезпечується завдяки відповідності характеристик приладу вимогам стандарту IEC 61223-2-5.

Миттєве встановлення

Початковий запуск SECULIFE IS швидкий і легкий: пристрій підключається за допомогою доданого блоку живлення або USB-порту до вимірювального комп'ютера і прикріплюється до екрану монітора.

Миттєве визначення якості світла

Поточну ситуацію про стан освітлення SECULIFE IS відображає за допомогою двох світлодіодів. Зелений індикатор вказує на те, що освітленість знаходиться в межах допустимого діапазону від 20 до 60 лк, або 50 лк (клас 1 DIN 6868-157). Якщо ці значення перевищені або не досягнуті, SECULIFE IS попереджає користувача за допомогою червоного індикатора.

Економія часу і грошей

При використанні приладу SECULIFE IS, тестові інтервали для перевірки узгодженості під час відтворення досягають шести місяців для вуалюючої яскравості і максимального контрасту. У разі періодичних вимірювань немає необхідності в повторних вимірах вуалюючої яскравості, а при приймально-здавальних випробуваннях не потрібно чекати 60 хвилин, поки монітор досягне стабільного робочого стану.

Загальні характеристики

  • Діапазон вимірювань (контролю): від 20 до 60 лк;
  • Живлення здійснюється через блок живлення або роз'єм USB;
  • Світлодіодний дисплей;
  • Безперервна робота;
  • Інтерфейс: USB-порт.
Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended