(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Вимірювач освітленості SECULIFE IT

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
  • Ціна: 81 765 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

SECULIFE IT є високоточним датчиком освітленості класу B, спеціально розробленим для використання в лікарнях і в медичній практиці. Він надійно вимірює освітленість денного світла, а також всіх типів штучних джерел світла, ідеально підходить для контролю якості і використовується в додатках для сертифікації та інспекції.

Зручність для щоденного використання

SECULIFE IT являє собою зручний спеціальний вимірювальний прилад для професійного використання, що поєднує в собі професійні функції і зручність користування: компактні розміри, простоту експлуатації, зручний для читання, практичний чохол.

Інтелектуальні функції корекції

Кремнієвий датчик в комплекті з SECULIFE IT є кольоро-коректуємим, тобто його спектральна чутливість точно відповідає тому, що бачить людське око. Прилад відповідає всім вимогам вимірювачів яскравості класу B. Приймаюча поверхня зонда викладена таким чином, що світло, що падає під кутом, оцінюється як істинний косинус. Т.ч., вимірювання всіх видів світла відбуваються з високою точністю без необхідності використання поправочних коефіцієнтів.

Вибір одиниць вимірювання

Одиниці вимірювання приладу можуть бути перетворені з одиниць вимірювання освітленості в одиниці вимірювання яскравості за допомогою програми, доступної як додатковий аксесуар. Доступні одиниці вимірювання: кд/м2 і Фут-ламберт (Fl).

Підходить для будь-якої інтенсивності освітлення. Навіть потужне світло, наприклад, денне світло або висвітлення від фар, можна виміряти за допомогою SECULIFE IT без використання додаткових аксесуарів. Завдяки дуже високій початковій чутливості 0,01 лк прилад дуже добре підходить для вимірювання мінімальної освітленості для аварійного освітлення.

Збереження до 100 виміряних значень

SECULIFE IT оснащений енергонезалежною пам'яттю, здатною зберігати до 100 результатів вимірювань. Вони можуть бути оброблені безпосередньо на приладі за допомогою вбудованої клавіатури і дисплея. Завдяки вбудованому порту USB, SECULIFE IT також дозволяє користувачеві передавати результати вимірювань на ПК і аналізувати їх за допомогою доданого стандартного програмного забезпечення.

Загальні характеристики

  • Високоточне вимірювання освітленості;
  • Кольоро-коректуємий кремнієвий світлодіод;
  • Зберігання до 100 виміряних значень;
  • Автоматичний і ручний вибір діапазону вимірювання;
  • Одиниці вимірювання світлового потоку: люкс / Фут-кандел (ФКД) або з додатком: кд/м2 / Фут-ламберт (Fl);
  • Компакт-диск з програмним забезпеченням для протоколювання і відображення вимірюваних значень, а також пристрій управління;
  • Інтерфейс: USB-порт.
Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended