(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Люксметр SECULIFE IT BASE

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
  • Ціна: 30 540 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

SECULIFE IT BASE – високоточний люксметр, що застосовується в медичній практиці і в лікарнях. З його допомогою можливо визначити рівень освітленості природних і штучних джерел світла, він є ідеальним рішенням для забезпечення якості вимірювань: точність відповідно до класу C робить його придатним для вирішення широкого кола вимірювальних завдань.

Класифікація номерів тестування відповідно до стандарту DIN 6868-157

В результаті поправок до VDIN6868-57, DIN6868-157 встановлені директиви, які стимулюють визначення освітленості в приміщенні відповідно до класифікації номерів. SECULIFE IT BASE застосовується для проведення діагностики та вимірювань робочих станцій.

Зручність при щоденному використанні

SECULIFE IT BASE являє собою зручний спеціальний вимірювальний прилад для професійного використання, що включає в себе професійні функції: компактність, простоту експлуатації і зняття показань, практичність.

Інтелектуальні коригувальні функції

Кремнієвий датчик, що входить в комплект SECULIFE IT BASE, коригує колір і його спектральна чутливість точно збігається з людським оком. Інструмент, який відповідає всім вимогам для лічильників яскравості класу С. Всі основні види світла вимірюються дуже точно, без необхідності приймати коригувальні фактори до уваги.

Придатний для освітленості будь-якої інтенсивності

За допомогою SECULIFE IT BASE може бути виміряна освітленість будь-яких потужних джерел, наприклад, денного світла або світла фар, без застосування додаткових аксесуарів. Завдяки дуже високій початковій чутливості 0,01 лк прилад дуже добре підходить для вимірювання мінімальної інтенсивності освітлення, наприклад, аварійного. Найвище вимірюване значення становить 199900 лк.

Зберігання до 100 виміряних значень

SECULIFE IT BASE оснащений енергонезалежною пам'яттю і здатний зберігати до 100 результатів вимірювань. Вони можуть бути оброблені безпосередньо на приладі з використанням інтегрованої клавіатури і дисплея.

Особливості

  • Точне вимірювання освітленості;
  • Коригування кольору кремнієвим фотодіодів;
  • Можливість зберігання до 100 виміряних значень;
  • Автоматичний і ручний вибір вимірювального діапазону;
  • Підсвічування одиниць вимірювання: лк / фут*кд.
Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended