(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Прилад для контактних вимірювань дисплеїв SECULIFE IM

Виробник: GMC-I Messtechnik GmbH
Передзамовлення
  • Ціна: 73 830 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

SECULIFE IM – прецизійний вимірювальний прилад класу B для моніторингу освітленості при контактних вимірюваннях дисплеїв. Підходить для проведення вимірювань на просвічуваних поверхнях і поверхнях, що самоосвітлюються, наприклад, на моніторах з АРМ екранами і екранами відображення даних.

Правильний спектр

Кремнієвий датчик в комплекті з SECULIFE IM є кольоро-коректованим, тобто його спектральна чутливість точно відповідає тому, що бачить людське око. Прилад відповідає всім вимогам вимірників яскравості класу B і призначений для високоточних вимірювань всіх видів світла без необхідності використання поправочних коефіцієнтів.

Точність і зручність

SECULIFE IM являє собою зручний спеціальний вимірювальний прилад для професійного використання, що поєднує професійні функції і зручність користування: компактні розміри, простота експлуатації, зручний для читання, практичний чохол.

Збереження до 100 виміряних значень

SECULIFE IM оснащений енергонезалежною пам'яттю, здатною зберігати до 100 результатів вимірювань. Вони можуть бути оброблені безпосередньо на приладі за допомогою вбудованої клавіатури і дисплея. Завдяки вбудованому порту USB, SECULIFE IM також дозволяє користувачеві передавати результати вимірювань на ПК і аналізувати їх за допомогою доданого стандартного програмного забезпечення.

Загальні характеристики

  • Високоточне вимірювання освітленості;
  • Кольоро-коректований кремнієвий світлодіод;
  • Зберігання до 100 виміряних значень;
  • Автоматичний і ручний вибір діапазону вимірювання;
  • Одиниці вимірювання світлового потоку: кд / м2 або фут-ламберт (Fl);
  • Компакт-диск з програмним забезпеченням для протоколювання і відображення вимірюваних значень, а також пристрій управління;
  • Інтерфейс: USB-порт.
Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended