(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Перелік виробників

Інтернет-магазин «Електровимір» - прихильник програми різноманітності постачальників. Квінтесенція нашого успіху - великий асортимент високонадійного обладнання, якісне обслуговування клієнтів, гнучка цінова політика, постійний розвиток, проекції інновацій і багаторічного досвіду світових лідерів на український ринок і споживачів!

Amprobe

Світовий виробник міцних, надійних інструментів для випробувань і вимірювань, яким довіряють професійні електрики і техніки ОВК

http://www.amprobe.com

За останні шість десятиліть Amprobe став провідним виробником безпечних і надійних електричних інструментів для випробувань промислових, комерційних і житлових приміщень з більш ніж 500 видами продукції. Amprobe не тільки винайшов перші струмові кліщі і трасошукач, але також вийшов на ринок з інноваційними рішеннями, які найкращим чином відповідають потребам професійних клієнтів. Всі інструменти Amprobe проходять ретельне тестування для забезпечення якості і повної відповідності з останніми вимогами безпеки IEC і CE в сучасних випробувальних лабораторіях.

Асортимент продукції Amprobe в даний час варіюється від великої лінійки струмовимірювальних кліщів і цифрових мультиметрів до галузевих інструментів для професійних / комерційних електриків, фахівців HVAC / R, комунальних служб і фахівців з технічного обслуговування.

Axis Industries

Виробник приладів обліку та їх компонентів, обладнання для зчитування даних, автоматизованих теплових пунктів і щитів управління автоматикою, послуг передачі даних і сервісу

https://axisindustries.eu

Axis Industries - це група підприємств, що займається розробкою, виробництвом і реалізацією інженерної продукції та рішень для міста, промисловості та енергетики, діюча в Литві вже більше 20 років. Групі належать компанії Axis Technologies, Axis Power и Veikmės statyba.

Brymen Technology Corporation

Виробник найбільш економічних високопродуктивних випробувальних і вимірювальних приладів

http://www.brymen.com

Володіючи багаторічним досвідом в галузі приладобудування, обладнання Brymen призначене насамперед для довготривалого обслуговування об'єктів найбільш простим і економічним способом. Створення якісних вимірювальних приладів передбачає не тільки хороший дизайн продукту, але і використання високоякісних компонентів, а також модернізації процесу виробництва. Тому вся продукція Brymen заснована на надзвичайно складних ядрах і схемах власних розробок, чудових електролітичних друкованих платах і надійних компонентах для досягнення інноваційних функцій своєї практично ексклюзивної продукції.

Brymen володіє достатнім електротехнічним досвідом в області безпеки продукції і працює безпосередньо з відомими випробувальними лабораторіями, такими як UL, ETL, CSA і SGS і т. д. Компанія зробила вагомий внесок в індустрію цифрових мультиметрів, розробивши прилади з найвищою категорією електробезпеки - CAT-IV 1 кВ.

Dongguan Henseng Co. LTD


Fluke Corporation

Світовий лідер у виробництві, розповсюдженні та обслуговуванні електронних тестових інструментів та програмного забезпечення

http://www.fluke.com

Завдяки промисловому електронному встановленню, обслуговуванню, високоточним вимірюванням і контролю якості, інструменти Fluke допомагають підтримувати бізнес і промисловість в усьому світі на належному рівні. Продукція відрізняється портативністю, міцністю, безпекою, простотою експлуатації і строгими стандартами якості.

Асортименти продукції Fluke придатні для професіоналів різних галузей і напрямків:

 • Промислове / електронне обслуговування установок;
 • Електричні вимірювання та вимірювання температури;
 • Якість повітря в приміщенні;
 • Калібратори;
 • Біомедична інженерія.
GMC-I Messtechnik GmbH

Виробник устаткування, системних рішень і послуг, необхідних для надійної оцінки електричних процесів

https://www.gossenmetrawatt.com

Лідер світового ринку в розробці прецизійного, високонадійного обладнання та систем контролю електробезпеки. Основне завдання технології виробництва - тестування безпеки будь-яких процесів, що стосуються вимірювання струму, напруги, опору і енергії в області електричних вимірювальних і випробувальних технологій, управління енергією, вимірювальних перетворювачів, технологій управління, технологій живлення, технологій запису, а також обслуговування клієнтів. Клієнти і користувачі даної продукції включають техніків, інженерів, метрологів, виробників медичних пристроїв, систем і комплектуючих нетрадиційної та відновлюваної енергетики, професіоналів комп'ютерної мережі - людей, які використовують високонадійні інструменти, щоб допомогти розширити свої можливості, здібності, зберігши при цьому репутацію лідера.

На додаток до різнопланового і великого асортименту електровимірювального обладнання, якості продукції та послуг, основним акцентам на безпеці праці та охороні здоров'я, GMC також дотримується суворої і обов'язкової політики в галузі охорони навколишнього середовища та поліпшення екології.

Калібрувальний центр GOSSEN METRAWATT, акредитований відповідно до DIN EN ISO / IEC 17025 в якості калібрувальної лабораторії DAkkS, також проводить:

 • Калібрування з міжнародним сертифікатом DAkkS;
 • Заводське калібрування;
 • Тести обладнання відповідно до замовлення;
 • Стандартне калібрування (для мультиметрів METRAHit і багатьох тестерів);
 • Калібрування приладів інших виробників.
Landis+Gyr

Ведучий галузевий лідер в галузі управління енергоспоживанням

https://www.landisgyr.eu

Landis+Gyr - світовий лідер у створенні інтелектуальних вимірювальних систем, які є невід'ємною частиною зниження витрат і підвищення ефективності. Компанія надає справжні комплексні вимірювальні рішення, які індивідуально адаптовані для вирішення завдань клієнтів, використовуючи можливості передових продуктів і рішень.

Вже понад 120 років Landis + Gyr є лідером в області рішень для управління енергоспоживанням. Використовуючи передову вимірювальну інфраструктуру та інші передові технології інтелектуальних мереж, вони допомагають комунальним компаніям по всьому світу поліпшити свою діяльність, захистити свої активи, знизити експлуатаційні витрати і поліпшити обслуговування клієнтів. Фокусуючись на якості, надійності і інноваціях, асортимент продуктів і послуг Landis + Gyr допомагає модернізувати майбутні інтелектуальні мережі. Для комунальних підприємств це означає спрощені операції, економію коштів і більш надійне обслуговування клієнтів. Для споживачів це означає менший екологічний слід, більш низькі варіанти витрат і способи контролю над власним споживанням енергії.

MTE Meter Test Equipment AG

Виробник випробувального устаткування і систем для вимірювання і сертифікації лічильників електроенергії і систем моніторингу трансформаторів

https://www.mte.ch

З 1996 року ім'я MTE є синонімом інновацій, точності і якості у виробництві.

Асортимент продукції MTE для випробувального устаткування і систем вимірювання енергії, а також аналізатори якості електроенергії та системи моніторингу трансформаторів славляться своєю інновацією, високою якістю, точністю і функціональністю.

Основа цього всеосяжного портфеля - це навички першокласних інженерів з апаратного та програмного забезпечення, а також команда з продажу та обслуговування, яка піклується про клієнтів і їх потреби.

MTE має глобальну стратегію і підтримує досвідчену мережу маркетингу, продажів і обслуговування більш ніж 75 ретельно відібраних ексклюзивних дистриб'юторських компаній і 5 дочірніх компаній в Європі, Африці, Азії, Австралії та Америці.

Якими б не були потреби клієнтів, MTE завжди знайде інноваційні рішення, спрямовані на підвищення ефективності, рентабельності і якості своїх клієнтів.

Nanjing Kehua Instrument & Meter Co., Ltd.

Професійний виробник електротехнічних приладів з багаторічним досвідом

https://njkhmeter.en.made-in-china.com

Перевага виробника полягає в технологічних дослідженнях, широкому асортименті продукції, надійній якості, економічності і високому рівні попиту продукції даного типу на ринку. Для забезпечення якості продукції використовується сучасне виробниче обладнання, а також високоточне випробувальне обладнання. Компанія має акредитацію міжнародної сертифікації системи менеджменту якості ISO9001: 2000 і стандартів реалізації продукції GB / T7676-1998 відповідно до міжнародних стандартів IEC.

Основною продукцією компанії є цифрові і аналогові вимірювальні пристрої, вимірювачі опору ізоляції, серія вимірювачі опору заземлення, тестери батарей, струмові кліщі і інші серії електричних приладів і вимірювачі. Всі прилади характеризуються високою чутливістю, хорошим коефіцієнтом якості, високою надійністю, антимагнітною здатністю, стабільною і надійною продуктивністю, легкою вагою, простотою і зручністю експлуатації.

Optris Infrared Sensing, LLC

Професійний виробник обладнання для безконтактних вимірювань температури в промисловості і науково-дослідних і дослідно-конструкторських роботах (НДДКР)

http://www.optris.com

Optris - це ідеальні рішення, що охоплюють безліч різних додатків клієнтів завдяки великому ноу-хау і інноваційному мисленню досвідчених інженерів і фізиків. Більше 10 років компанія розробляє і виробляє інноваційні інфрачервоні вимірювальні прилади для безконтактного вимірювання температури, включаючи переносні термометри, стаціонарні промислові термометри і інфрачервоні камери для вимірювання температури певної площини або конкретної точки.

Комплексний портфель продуктів компанії включає інфрачервоні вимірювальні прилади для різних напрямків промислового застосування, а також досліджень і розробок. Поряд з безкоштовним програмним забезпеченням для термічного аналізу, вимірювальні прилади Optris забезпечують постійний моніторинг і контроль практично будь-якого виробничого процесу і зниження витрат виробництва за рахунок оптимізації конкретних процесів.

Асортимент продукції розділений на наступні групи продуктів:

 • Компактна серія - невеликі, компактні інфрачервоні термометри для ідеального використання в тісних і гарячих середовищах;
 • Серія з високою точністю - інфрачервоні термометри з високими оптичними характеристиками і подвійними лазерами для регулювання розміру плями;
 • Інфрачервоні камери - компактні тепловізори зі швидкими онлайн-додатками, включаючи функції лінійного сканера;
 • Портативні термометри - високоякісні портативні пристрої з вбудованим інтерфейсом USB;
 • Компанія акредитована за DIN EN ISO 9001: 2008.
Sentry Optronics Corp.

Видатний технічний фахівець в області інфрачервоних технологій, оптоелектроніки, електроніки і мікроелектромеханічних систем

http://www.sentrytek.com.tw

Компанія володіє провідною в світі інфрачервоною технологією та інноваційними рішеннями для оптоелектроніки. Основні принципи розробки - перевага продукту, новаторство технологій, першорядне задоволення специфічних потреб клієнта.

Будучи видатним дизайнером і виробником інфрачервоної техніки, команда Sentry завжди прагне перевершити вимоги клієнтів і забезпечити найвищу ступінь технічної підтримки, використовуючи тільки передові технології з тісною інтеграцією інженерної справи, якості та виробництва.

Teksan Technological Measurement Systems

Європейський виробник лічильників води і тепла, акредитований відповідно до стандартів ISO IEC 17025, ISO 4064, MID директиви 2004 / 22EC, сертифікатів OIML R49 і EN 14154, TS-EN, ISO 14001, OHSAS. 18001

http://teksan.com.tr

Компанія з 1955 р. працює під брендом TEKSAN в галузі виробництва лічильників води. Є першим національним виробником лічильників води в Туреччині. TEKSAN підтримував національну промисловість і економіку, починаючи національне виробництво, а також посприяв науковій основі систем вимірювання в Туреччині за допомогою свого правового регулювання в 60-х роках і створив вітчизняну промисловість з великою кількістю знань, досвіду, інновацій та технологічних можливостей.

У компанії дотримуються суворої політики відповідності документам TSE і технічних специфікацій Європейського Союзу, стандартам акредитації лабораторій ISO IEC 17025, ISO 4064, MID директиві 2004 / 22EC, сертифікатам OIML R49 і EN 14154. Крім високої якості, постійно проводяться дослідження щодо поліпшення асортименту продукції відповідно з розвитком технологій вимірювальних систем в світі.

TENMARS ELECTRONICS CO., LTD.

Сертифікований за ISO 9001 виробник, що спеціалізується на випробувальних і вимірювальних приладах

http://www.tenmars.com

Компанія з більш ніж 20-річним досвідом роботи в проектах OEM / ODM, постійно розробляє нові продукти для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів. Розробник передових технологій безпечних, зручних, довговічних, надійних і високоякісних інструментів, високопродуктивних цифрових і комп'ютеризованих приладів і обладнання.

Wuhan Guide Infrared Co., Ltd.

Розробник технологій інфрачервоної тепловізійної зйомки: від компонентів ІЧ-детекторів через інтегровану оптоелектронну систему до всеосяжної системи тепловізійної зйомки

https://www.guideir.com/

Оснащений міжнародним першокласним науково-дослідним і виробничим обладнанням і провідною симуляційною лабораторією, Guide є найбільшим виробником систем інфрачервоної візуалізації та індустріалізації в Азії.

Інфрачервоне обладнання Guide широко використовується в різних областях і напрямках: електроенергетиці, металургії, нафтохімії, будівництві, пожежогасінні, правоохоронних органах та інспекціях, в системах безпеки і спостереження, а також в системах нічного бачення ADAS і т. д. Характеризується завершеними і комплексними технологіями: від початкового датчика зображення до всеосяжних систем EO.

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended