Тестери сонячних панелей
PROFITEST PVsun - вимірювальний прилад для тестування фотоелектричних сонячних батарей. Поєднує в со..
66 882 грн.
Набір для тестування сонячних установок PV150 - перший в світі комплексний набір для перевірки елект..
164 220 грн.
Пристрій тестування сонячних установок і побудови графіків залежності I-U Тестер PV200 яв..
313 950 грн.
PROFITEST PVsun memo – тестер фотоелектричних модулів і систем, що відповідає стандарту DIN EN 62446..
114 390 грн.
Єдиний тестер PV-ниток до 1500 В, 40 А Новий тестер Solar Utility Pro компанії Seaward піднімає..
362 250 грн.
Прилад для вимірювання пікової потужності і трасувальник характеристичної кривої для фотогальванічни..
883 062 грн.
METRAVOLT VT 1500 - це двополюсний тестер напруги з цифровим дисплеєм, поєднаний з вбудованим тестер..
38 007 грн.
METRAVOLT 12D+L - тестер напруги і цілісності ланцюга для дуже вимогливих техніків і інженерів. Дуже..
29 436 грн.
Вимірювач пікової потужності і побудовник кривих ємнісного навантаження фотоелектричних (ФЕ) модулів..
883 062 грн.
Вимірювання фотоелектричних систем
Це відео дає уявлення про нову лінійку вимірювальних приладів від Seaward. Сонячні фотоелектричні системи знаходяться на підйомі і тому необхідні швидкі, прості і надійні методи перевірки їх безпеки. Сонячна лінійка від Seaward повністю покриває ці потреби.
Що таке освітленість сонячного випромінювання?
Освітленість сонячного випромінювання - це інтенсивність світлового випромінювання сонця. Електрична потужність фотоелектричних панелей залежить від інтенсивності сонячного світла, що падає на поверхню фотоелектричного модуля (ФМ). Зокрема, це сонячне світло, що падає перпендикулярно ФМ, яке становить найбільший інтерес при визначенні електричної потужності фотоелектричної системи. Цей параметр відомий як освітленість на площині.
Навіщо вимірювати освітленість сонячного випромінювання?
Зі зміною рівня освітленості на площині істотно зміниться електрична потужність. Виробники фотоелектричних панелей вказують електричну потужність при стандартних умовах випробувань (STC) з рівнем освітленості 1000 Вт / м2. Тому при введенні фотоелектричної системи в експлуатацію необхідно вимірювати рівень освітленості, одночасно перевіряючи її потужність, щоб дізнатися, чи працює вона відповідно до свого потенціалу у відповідності до існуючих рівнів освітленості. Якщо електрична потужність відрізняється від заявлених значень виробника, необхідно визначити, чи пов'язано це з несправністю фотоелектричної установки, або просто з тим, що освітленість відрізняється від STC. Наприклад, ФМ з номінальним струмом короткого замикання 8 А подає вимірюваний струм 4 А. Якщо під час вимірювання освітленість складає 500 Вт / м2 (тобто 50% від значення STC), зрозуміло, що менша електрична потужність обумовлена зниженим рівнем освітленості, а не несправністю в системі. Одночасне вимірювання і запис значень освітленості, напруги холостого ходу (Voc) і струму короткого замикання (Isc) потрібно для протоколу випробувань фотоелектричної батареї (ФБ) згідно зі стандартом BS EN 62446 і MCS (див. керівництво DTI по установці фотоелектричних систем).
Як вимірювати освітленість сонячного випромінювання?
Енергія сонця поширюється в широкому спектрі випромінювання, від ультрафіолетового до інфрачервоного. Тому спектральна чутливість вимірювачів освітленості, які використовуються для оцінки ФМ, повинна бути близькою до чутливості модуля, щоб можна було виміряти «справжню освітленість» як ніби це фотоелектрична система.
Існує два методи вимірювання освітленості, визначених і прийнятих Міжнародними стандартами, що охоплюють вимірювання робочих характеристик фотоелектричних систем:
- Піранометр - високоточні, дорогі прилади, що використовують термодатчики під скляним ковпаком;
- Еталонний фотоелектричний прилад - по суті, малогабаритна версія ФМ з такою ж чутливістю до сонячної енергії. Компенсація температури гарантує, що тепло не впливає на точність.
Чутливість інших пристроїв, таких як вимірювачі освітленості, люксметри або прилади з фотодіодними датчиками, відрізняється від чутливості ФМ. При роботі з фотоелектричним обладнанням вони не виконують компенсацію температури і можуть видавати значні помилки вимірювання. Вони не підходять для використання на фотоелектричних системах.
Купити тестер фотоелектричних панелей в Києві Ви можете, зателефонувавши за номерами, вказаними в контактах, або оформивши заявку через наш сайт.