(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Способи оплати

 • Безготівковий розрахунок

  Оплата проводиться в національній валюті України в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку фірми-покупця по попередньо виставленому рахунку-фактурі. Доставка товару в даному випадку здійснюється тільки після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок інтернет-магазину. Пакет необхідних документів для юридичних осіб надається разом з товаром.
 • Оплата за допомогою банківських карт

  Оплата замовлення можлива в режимі онлайн за допомогою банківських карт Visa і MasterCard, випущених на території України. Під час оформлення онлайн замовлення на сайті інтернет-магазину виберіть відповідний пункт меню, що дозволяє провести оплату картою і на сторінці системи безпечних платежів банку підтвердіть оплату, отримавши потім смс повідомлення про успішну транзакцію. Будь ласка, не забудьте вказати вашу електронну адресу і номер телефону для повідомлення про статус платежу. Оплата з карти буде стягуватися тільки після перевірки наявності вашого товару на складі інтернет-магазину. Доставка товару в даному випадку здійснюється тільки після підтвердження отримання платежу інтернет-магазином. Зверніть увагу на те, що ПІБ покупця при оформленні замовлення і ПІБ, зазначені на банківській картці, повинні збігатися. Невірна інформація може привести до затримки в обробці вашого замовлення. Якщо з якої-небудь причини ваше замовлення не оброблено на 100%, представник інтернет-магазину зв'яжеться з вами, щоб обговорити деталі.
 • Накладений платіж

  Можливий варіант відправки товару з наступною оплатою за фактом його отримання - післяплатою. Для цього під час оформлення онлайн замовлення на сайті інтернет-магазину виберіть відповідний пункт меню і внесіть всі необхідні дані. Якщо з якої-небудь причини ваше замовлення не оброблено на 100%, представник інтернет-магазину зв'яжеться з вами, щоб обговорити деталі.
 • Банківські реквізити ТОВ «Електровимір»

  Ви завжди можете самостійно провести оплату товару, що зацікавив вас, попередньо уточнивши його наявність у наших менеджерів, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок інтернет-магазину Електровимір в будь-якому відділенні банку. Не забувайте в призначенні платежу вказувати ПІБ платника і найменування товару. Розрахунковий рахунок в форматі IBAN: UA59 3209 8400 0002 6009 2103 2927 9 в АТ «ПроКредит Банк», м. Київ МФО 320984
  Код ЄДРПОУ 35493630
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended