(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Що є джерелом проблем якості електроенергії?

Промисловість, торгівля, охорона здоров'я, банки та інші постачальники послуг надзвичайно залежать від електричних і електронних систем. Ці системи самі по собі впливають на якість мережі, але вони також дуже чутливо реагують на будь-які перешкоди. Таким чином, підприємницька відповідальність всіх сучасних бізнес-операцій полягає в тому, щоб контролювати свої електричні системи - якість електроенергії 24 години на добу при будь-яких можливих умовах.

Більшість людей вважають, що проблеми з якістю електроенергії завжди пов'язані з постачальником енергії. Реальність виглядає набагато складніше. Джерелом проблеми якості електроенергії може бути енергокомпанія, але також може бути і об'єкт на території підприємства або навіть обладнання всередині об'єкта. Проблеми якості електроенергії, що виходять з енергокомпанії, часто мають найбільший вплив на працездатність об'єкта. Типові проблеми, що генеруються з боку постачальника енергії, варіюють від спрацьовування захисту, яке може привести до провалу напруги, зниженої напруги або відключення, до електричної дуги при розриві контактів, які можуть генерувати імпульси. Зупинка або обмеження впливу перешкод, які генеруються комунальними підприємствами, мають виконуватися на точці загального приєднання (ТЗП). Підприємства зазвичай самі генерують більшість проблем, пов'язаних з якістю електроенергії, тому що навіть нормальне використання енергії викликає події в лінії електропередачі, які можуть вплинути на обладнання об'єкта. Типові проблеми обладнання включають в себе втрати контактного з'єднання, перевантажені електричні ланцюги і трансформатори, помилки заземлення контуру і помилки в електропроводці. Крім комплексного технічного обслуговування підприємства, рішення цих проблем може включати використання трансформаторів з деякою вихідною фільтрацією. Устаткування, особливо нове покоління автоматизованих і тих, що базуються на комп'ютерних технологіях, може впливати на якість електроенергії при нормальній роботі. Наслідки звичайних дій, таких як включення / вимикання обладнання, можуть включати в себе імпульси, провали, скачки напруги, спотворення напруги і повторювані перешкоди. Устаткування або технології для пом'якшення проблем з КЕЕ між навантаженням і точкою загального приєднання об'єкта можуть допомогти виправити проблеми.

Перехідний процес перемикання конденсатора
Перехідний процес перемикання конденсатора

Проблеми якості електроенергії є небажаними явищами, які неминучі, але можуть бути зменшені. Не існує єдиного методу пом'якшення, який би підходив для кожного застосування. Але в той же час енергопостачальні компанії прагнуть забезпечити кращу якість електроенергії (як добровільно дотримуючись діючих стандартів КЕЕ, так і в процесі дотримання контрактів зі споживачем). Причини можуть бути точно визначені і усунення несправностей може бути здійснено за допомогою відповідного вимірювального обладнання виробництва Gossen Mwtrawatt.

Оцените статью
Ми надаємо послуги
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Повірка теплових лічильників
Повірка теплових лічильників
Реконструкція та обслуговування ІТП
Реконструкція та обслуговування ІТП
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда аналізатора якості електроенергії
Оренда аналізатора якості електроенергії
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Ремонт зразкового обладнання
Ремонт зразкового обладнання
Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 3000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended