(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Багатофункціональні мультиметри Gossen Metrawatt

Представляючи серію METRALINE, GOSSEN METRAWATT* представляє нове покоління професійного вимірювального і випробувального устаткування, яке забезпечує високу функціональність і надійність при оптимальному співвідношенні ціна-якість.

Нова лінійка приладів включає в себе три цифрових мультиметри з різними наборами функцій. Всі вони оснащені автоматичним блокуванням гнізд, що запобігає неправильному підключенню вимірювальних проводів і, таким чином, забезпечуює повний захист для користувача. Модель DM 62 виконана у вигляді TRMS мультиметра з можливістю вимірювання істинного середньоквадратичного значення до 2 кГц для проведення складних вимірювань в мережах змінного і постійного струму. Професійний мультиметр охоплює діапазон вимірювання напруги 100 мкВ ... 1000 В, діапазон вимірювання струму 10 мкА ... 10 А і забезпечує всі необхідні функції для вимірювання опору, температури, частоти, ємності і коефіцієнта заповнення, а також тестування безперервності ланцюга і діодів. Інша модель - DM 61 - являє собою універсальний мультиметр з регульованим затискачем для підключення струмовимірювальних кліщів. Наприклад, струмові кліщі GOSSEN METRAWATT WZ1001 оптимально адаптовані до моделі DM 61. Обидва мультиметри мають захист відповідно до категорій вимірювання CAT IV (300 В) або CAT III (600 В). Вони мають автоматичний і ручний вибір діапазону вимірювань, а також подвійний цифровий дисплей з підсвічуванням і аналоговою шкалою. Третя модель - DM 41 - являє собою цифровий мультиметр без TRMS з універсальним набором функцій для всіх стандартних вимірювальних завдань. Крім того, серія METRALINE включає в себе PAT тестер приладу згідно стандарту DIN VDE 0701-0702 для тестування портативного обладнання, який працює з новим програмним забезпеченням для тестування IZYTRONIQ через додаток Android, а також цифровий омметр з низьким опором для тестування захисних провідників, заземлюючих провідників і провідників еквіпотенційного з'єднання.

Три зручних прилади на батарейках для тестування захисних заходів, призначених для перевірки опору ізоляції, ПЗВ і опору контуру, відповідно, доповнюють лінійку продуктів METRALINE. Ці легкі тестери, зручно і легко транспортуються в сумці на ремені, ідеально підходять для електриків, які забезпечують функціональну безпеку електричних систем.

Інформаційно* GMC-I Messtechnik є одним з провідних світових постачальників вимірювальних систем. Під брендом GOSSEN METRAWATT компанія розробляє і поширює широкий асортимент високоякісних вимірювальних і випробувальних приладів для галузей електротехніки, промисловості та медицини. Асортимент продукції включає вимірювальне та випробувальне обладнання для стандартизованих випробувань електричних систем і приладів, мультиметри, калібратори, мережеві аналізатори, джерела живлення, а також перетворювачі і вимірювачі потужності для вимірювання високої напруги котушок електродвигунів. GMC-I Messtechnik також пропонує різноманітні навчальні курси для клієнтів і розробляє концепції управління енергоспоживанням. Корпоративна група має власний сертифікований центр калібрування DakkS, який виконує DakkS, ISO і заводські калібрування практично для всіх електричних вимірювальних приладів. GMC-I Messtechnik є частиною групи GMC Instruments, в яку також входять інші спеціалізовані виробники вимірювальної та випробувальної техніки - зокрема, Camille Bauer Metrawatt, Dranetz, Prosys, Seaward, Rigel і Kurth Electronic. Виробничі потужності групи знаходяться в Німеччині, Швейцарії, Англії та США і доповнюються глобальною мережею продажів.

Оцените статью

Рекомендовані товари

Цифровий мультиметр METRALINE DM 62

Цифровий мультиметр METRALINE DM 62

METRALINE DM 62 - цифровий TRMS мультиметр з аналоговою шкалою і можливістю вимірювання температури...

4 785 грн.

Ми надаємо послуги
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Повірка теплових лічильників
Повірка теплових лічильників
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Реконструкція та обслуговування ІТП
Реконструкція та обслуговування ІТП
Оренда аналізатора якості електроенергії
Оренда аналізатора якості електроенергії
Ремонт зразкового обладнання
Ремонт зразкового обладнання
Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 3000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended