(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Новорічний ціноспад

Новорічний розпродажЛюбі друзі!

Інтернет-магазин Електровимір від щирого серця вітає всіх з наступаючими новорічними святами! Ми щиро вдячні вам за те, що протягом усього 2016 року ви були з нами! Ми цінуємо вашу увагу і довіру до нас, тому не зупиняючись на досягнутому рухаємося вперед, розширюючи асортимент нашої продукції, заробляючи авторитет, визнання і повагу наших клієнтів за рахунок високої якості надаваних послуг і товарів нашого інтернет-магазину, а також обслуговування наших клієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви отримували саме те, що дійсно принесе користь вам, вашому підприємству і убезпечить ваш робочий процес.

Будучи ексклюзивним представником таких європейських виробників, як MTE і Gossen Metrawatt, інтернет магазин Електровимір істотно розширив асортимент пропонованої продукції, додавши в каталог прилади діагностики медичного обладнання, тестери зарядних станцій, прецизійні вимірювальні пристрої, електричні тестери і мегаомметри найвищої якості і рівня безпеки.

В знак подяки і вдячності за ваш вибір, ми поспішаємо порадувати вас черговим приємним "ціноспад" з нагоди наступаючих свят. Шукайте на сторінках нашого інтернет-магазину необхідні прилади і купуйте їх за акційною ціною тільки до 30.12.2017р. Отримайте і оцініть високу якість за прийнятною ціною! Впевнено увійдіть в Новий Рік спорядившись тільки перевіреними приладами і обладнанням, і оцініть справжні надійність і якість, гарантовані багаторічною роботою компанії Електровимір. Також придбайте якісне тепловізійне обладнання, зокрема промисловий тепловізор Ti-90, з розстрочкою на 3 місяці з передоплатою в 30%.

Ми не перестаємо ставити перед собою нові цілі і впевнено рухаємося в їхньому напрямку, чого і вам щиро бажаємо!

Успіхів, благополуччя і нових досягнень в Новому 2018 році!


Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 3000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended