(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Час задуматися про тепловізійне обстеження

Тепловізійне обстеження

Що являє собою тепловізор і в чому полягає суть тепловізійного обстеження? Питання досить актуальне, оскільки знаючи відповідь на нього, можливо домогтися економії енергоресурсів, які витрачаються на опалення будь-якого виду будівель і приміщень, відновити нормальний режим роботи обладнання, запобігши і усунувши потенційно небезпечні точки і процеси, перегрів деталей, стан електрообладнання та інженерних мереж, перевірити і удосконалити роботу систем опалення, запобігти загорянню проводки в місцях слабких контактів, виявити і запобігти витоку в трубах і покрівлі, вирішити інші завдання.

Тепловізор або інфрачервона камера - прилад, який визначає температурне поле об'єкта дослідження, що дозволяє виявити випромінювання в інфрачервоному діапазоні хвиль і на підставі цього відображає перегріті або переохолоджені ділянки поверхні (в т.ч. з визначенням їх температури). Прилад вимірює інтенсивність інфрачервоного випромінювання поверхні. Втрати тепла

Інфрачервона камера здатна безконтактно і дистанційно провести діагностику і аналіз цілого ряду проблем житлових і промислових будівель і споруд. Провівши попереднє тепловызыйне обстеження і розрахувавши приблизні витрати на утеплення будинків, можна добитися значного підвищення ефекту від проведеного процесу, знизивши таким чином тепловтрати. Опалювальний сезон - найбільш підходящий період для виявлення тепловтрат і дефектів будівель (як промислових, так і побутових - квартир, житлових будинків, котеджів). У цей період при мінусовій температурі зовнішнього повітря з найбільшою ймовірністю можна визначити недоліки теплоізоляції, опалювальних систем, інженерних конструкцій, тому що на інтенсивність теплового потоку великий вплив робить перепад температур. Крім того, крім інформації про витоки тепла, дуже важливий факт наявності вологи всередині стін, оскільки при утепленні паронепроникними матеріалами вода назавжди залишиться всередині даної конструкції, що призведе до негативних наслідків.

ЕлектрообладнанняВ даний час проведення тепловізійного обстеження є найбільш затребуваним, оскільки в зимовий період при мінусовій температурі ефект від проведення термограмми буде максимальним. Фахівці нашої компанії проведуть якісне тепловізійне обстеження будь-якої будівлі (квартири, житлового будинку, котеджу, виробничого приміщення, інженерних мереж та електрообладнання), використовуючи промисловий тепловізор Fluke TI-105, нададуть формальний звіт з описом всіх видів і джерел витоків і втрат. Для оформлення послуги тепловізійного обстеження телефонуйте за номерами (044) 361-23-57 або (050) 463-04-43 і наші технічні фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також ви можете відправити заявку на нашу електронну адресу. Мінімальна вартість тепловізійного обстеження становить 1500 грн з ПДВ. Вона включає виїзд оператора на об'єкт обстеження, проведення тепловізійної зйомки, надання звіту із зазначенням найбільш проблемних місць і ділянок, рекомендації щодо усунення недоліків. При великих обсягах обстеження (промислові підприємства, заводи і т.п.) і довгостроковій оренді тепловізора тариф обговорюється індивідуально.

БатареяКрім того, інтернет-магазин Електровимір пропонує своїм клієнтам і покупцям придбати промислові тепловізори Fluke TI-90 і TI-100 в розстрочку на 3 місяці. Сплативши початковий внесок у розмірі 30% від загальної вартості тепловізора, наступні платежі рівномірно розподіляються на 3 місяці, що дозволить вам відтермінувавши оплату миттєво оцінити переваги та якість даного діагностичного приладу.

Поспішайте проаналізувати причину виниклої проблеми саме сьогодні для більш досконалого та якісного її усунення завтра!

Оцените статью
Ми надаємо послуги
Оренда аналізатора якості електроенергії
Оренда аналізатора якості електроенергії
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Повірка теплових лічильників
Повірка теплових лічильників
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Реконструкція та обслуговування ІТП
Реконструкція та обслуговування ІТП
Ремонт зразкового обладнання
Ремонт зразкового обладнання
Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 5000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended