(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Калібрувальна установка MTE F3

Виробник: MTE Meter Test Equipment AG
Передзамовлення
  • Ціна: 0 грн.

Придбати в 1 клік
Купити в 1 клік
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Ваше ім'я*:
Телефон*:
* поля обязательные к заполнению
0 відгуків

Устаногвка для калібрування MTE F3 - це установка для групової перевірки і калібрування одно- або трифазних вимірювальних приладів електричних величин.

Застосовуючи установку для повірки і калібрування одно- або трифазних приладів типу MTE-F3-10.05-400S-Cl.0.05-ICT можна одночасно випробувати до 5 однофазних або трифазних приладів змінного струму (мультиметрів, щитових амперметрів, вольтметрів, датчиків потужності, лічильників енергоресурсів, стрілочних і цифрових багатофункціональних перетворювачів). Повірочна установка оснащена повністю електронними компонентами та управляється стандартним персональним комп'ютером.

За допомогою установки MTE-F3-10.05 можна здійснити групове (до 5, а в разі розширення до 10 приладів) автоматизоване регулювання і перевірку правильності показань одно- і трифазних приладів, які застосовуються в енергетиці зі змінним струмом. Із застосуванням додаткового друкувального пристрою можна роздрукувати протокол повірки. Точність вимірювання пропонованої установки становить 0,05%. Повірочна установка складається з електронного блоку і механічної конструкції для підвіски до 5 однотипних вимірювальних приладів з системою індикації точності роботи випробуваного приладу.

Електронний блок складається з:

  • Електронне джерело потужності SPE 120.3

У блоці потужності синтетично генерується одно- або трифазна мережа, яка повністю не залежить від напруги мережі живлення. Немає необхідності підключати додатковий стабілізатор вхідної напруги. Певні навантаження подаються до випробуваних приладів через підсилювачі потужності.

  • Еталонний стандарт (калібратор) SRS 121.3

У еталонному калібраторі типу SRS 121.3 застосовується цифрова вимірювальна система. Він вимірює дані безпосередньо в ланцюгах випробовуваних приладів, порівнює з власними даними і визначає точність вимірювання. Його вихідні дані, а також результати вимірювання переносяться в персональний комп'ютер і записуються в пам'ять. Всі необхідні результати вимірювання і похибки приладу висвічуються на екрані комп'ютера. Додатково на кожному вимірювальному місці є індикатор похибки. Для швидкого і надійного регулювання випробуваного приладу процес тестування може запускатися або окремо на кожному випробувальному місці, або центрально для всіх однотипних приладів разом.

  • Трифазний ізольований трансформатор струму ICT 2.3

Призначений для коректного і безпечного тестування однофазних і трифазних приладів (шунтових датчиків потужності, індикаторів з суміщеними ланцюгами) з суміщеними ланцюгами струму і напруги, а також для гальванічної розв'язки струмових ланцюгів різних типів приладів (при необхідності).

  • Механічна конструкція

Блоки SPE 120.3 і SRS 121.3 розташовані в одній стандартній шафі з фронтальним розміром 19". Повірочна установка виконана з алюмінієвого профілю. Вона складається з робочого столу з рамою підвісу. Стіл має 5 місць підвісу приладів. Кожне з цих місць оснащено пересувною механічною конструкцією для встановлення фотоголівки по глибині і висоті.

  • Пакет програм CAMCAL®

Пакет програм CAMCAL® складається з модулів для управління блоком постачання і для регулювання і протоколювання результатів калібрування.

  • ЗВВедення в експлуатацію

Завдяки модульній конструкції установки, споживач здатний змонтувати і запустити її самостійно. Поставка установки MTE-F3-10.05 включає в себе повний комплект готових і перевірених блоків, а також керівництво з монтажу та запуску.

*Уточнення ціни в телефонному режимі

Написати відгук
       
Ви переглядали раніше
Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended