(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

HYDROCAL - надійна система моніторингу трансформаторного масла

Представляємо Вашій увазі новинку на ринку сучасної енергетики і промисловості – системи моніторингу трансформаторного масла Hydrocal 100X від швейцарського виробника MTE – обладнання для аналізу розчинених газів в маслі силових трансформаторів і маслонаповненому електричному обладнанні.

HYDROCAL 100X - це лінійка портативних і стаціонарних пристроїв для аналізу вмісту розчинених газів в маслі силових трансформаторів та іншого маслонаполненного електрообладнання. Прилади дозволяють індивідуально вимірювати вологість в маслі (H2O), а також основні гази: водень (H2), окис вуглецю (CO), вуглекислий газ (CO2), метан (CH4), ацетилен (C2H2), етилен (C2H4), етан (C2H6), кисень (O2), азот (N2) та пропан (C3H8), розчинені в трансформаторному маслі.

Оскільки водень (H2) є винуватцем практично всіх несправностей системи ізоляції силових трансформаторів, а окис вуглецю (CO) є ознакою руйнування целюлозно-паперової ізоляції, присутність і збільшення кількості інших легких вуглеводневих газів додатково класифікує характер несправності, такий як перегрів, частковий розряд або дуга високої напруги. Кисень (O2) може бути ознакою надмірного старіння або порушення герметичності в трансформаторах (розгерметизації).

Системи аналізу HYDROCAL 100X були розроблені для застосування в різних сферах як доповнення до класичного лабораторного і онлайн хроматографічного аналізу розчинених газів (DGA). Дане обладнання дозволяє проводити:

  • Моніторинг парку невеликих (наприклад, розподільних) трансформаторів, де онлайн DGA не буде комерційно доцільним;
  • Контроль іншого маслонаповненого високовольтного обладнання, наприклад, вимірювальних / захисних трансформаторів, CTs / PTs, автоматичних вимикачів і роз'єднувачів і т. д.;
  • Допомога при установці і / або ремонті силових трансформаторів;
  • Аналіз проб газу реле Бухгольця;
  • Підтвердження сповіщень від онлайн-обладнання DGA або реле Бухгольця.

Програмне забезпечення HydroSOFT Hybrid App - це новий центральний програмний інструмент для збору, відображення та формування звіту про результати DGA від всіх мережевих DGA-пристроїв HYDROCAL. Програмне забезпечення призначене як для роботи з сенсорним екраном, так і для класичного управління за допомогою клавіатури / миші. Підтримується потужною базою даних SQL Server Express, що забезпечує багатокористувацький доступ, а також налаштування пристроїв HYDROCAL.

ПО HydroSOFT Hybrid App

Часом економія коштів на планових / поточних ремонтах, своєчасному аудиті складових частин енергетичних систем і комплексної заміни зношеного обладнання тільки дивом не зачіпає життя обслуговуючого персоналу станцій і не призводить до глобальних катастроф в масштабах області / країни. Подібне «диво» відбулося 04.07.2020г. на Кременчуцькому НПЗ під час вибуху абонентського трансформатора 150 кВ (посилання на першоджерело, який надихнув на написання цієї статті) - персонал заводу і місцеві жителі не постраждали.

Висновок: заводи, фабрики, комбінати, ТЕСи і ТЕЦи та інші промислові об'єкти, що працюють в повноцінному режимі - це мільйони робочих місць, підвищення ВВП країни, вихід на нові іноземні ринки збуту, диверсифікація виробництва. Економлячи на сучасному обладнанні, яке дозволить убезпечити життя робочого персоналу і запобігти аварійним ситуаціям та виходу з ладу серйозного обладнання, керівництво об'єктів зокрема і країни в цілому позбавляє нас надійного і спокійного майбутнього в розвиненій країні з сучасними технологіями. Не економте на власній безпеці! Краще запобігати, ніж усувати наслідки.

Оцените статью
Ми надаємо послуги
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Повірка теплових лічильників
Повірка теплових лічильників
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Реконструкція та обслуговування ІТП
Реконструкція та обслуговування ІТП
Оренда аналізатора якості електроенергії
Оренда аналізатора якості електроенергії
Ремонт зразкового обладнання
Ремонт зразкового обладнання
Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 3000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended