(044) 332-08-09 (044) 361-23-57
(068) 399-51-01 (050) 331-92-24

Електробезпека медичної техніки

Медична техніка

Медичне обладнання є найточнішим і затребуваним інструментом в світі для задоволення потреб усього людства. Тому виникає необхідність в надзвичайно високопродуктивних пристроях для виконання вимірювальних завдань в галузі медицини. З одного боку, вони повинні бути в змозі впоратися зі складністю необхідних випробувань, а з іншого боку, вони повинні забезпечувати високий рівень точності для кожного окремого виміру. Модельний ряд SECULIFE (виробництва Gossen Metrawatt, Німеччина) спеціально розроблений для випробувань медичних приладів, які найбільш часто застосовуються в клініках.

Це т.зв. тестери, симулятори та аналізатори для виробів медичного призначення, які використовуються безпосередньо для аналізу стану пацієнта. Велика відповідальність покладається на ефективність, надійність і високий рівень сумісності при виконанні вимірювань за допомогою цих пристроїв.

У тому, наскільки це розумно здійсненно, всі споживачі електричного струму, вироби, техніка, обладнання, інструменти, матеріали і навіть програмне забезпечення, які застосовуються в галузі медицини, перед введенням в експлуатацію, під час установки і після передачі в постійне користування повинні бути перевірені (DIN VDE 0100-600) і сертифіковані. Стандартизація - це процес встановлення і застосування в різних сферах виробництва та обслуговування стандартів та систем контролю за їх дотриманням. Сертифікація - це гарантоване підтвердження компетентним органом відповідності об'єктів вимогам конкретних технічних норм, регламентів, стандартів, правил, умов договорів. Сертифікація і стандартизаціяСертифікація медичного обладнання та техніки в Європейському Союзі, згідно гармонізованих стандартів та Директиви Ради 93/42 / EEС (Directive MDD) COUNCIL DIRECTIVE 93/42 / EEC, проходить в більш жорстких умовах, ніж на будь-який інший товар або техніку. Медичне обладнання як правило потрапляє під кілька директив, як мінімум три - Директива по медичному обладнанню, Директива по низьковольтних системах, Директива щодо електромагнітної сумісності. Крім того, обладнання повинно бути перевірено на відповідність стандартам ЕМС (Electromagnetic compatibility) - EN 55011, EN 61000-3-2 Part 3-2, EN 61000-3-3. В кінці всіх процедур, після успішного висновку фахівців, компетентним органом видається спеціальний медичний сертифікат відповідності нормам і вимогам (все це встановлюється з урахуванням єдиних медичних стандартів, до переліку яких входять EN 62353, EN 60601, EN 61010, EN 60335, EN 60950, GOST R (ГОСТ Р) 60601, VDE 0701-0702, а також IEC 60364-6, DIN VDE 0100-600, VDE 0105-100). Контроль якості медичного обладнання полягає в дотриманні всіх вимог, зазначених в перерахованих вище стандартах.

Тестери медичного обладнанняУстаткування для тестування, перевірки та сервісного обслуговування медичної техніки, представлене на сторінках сайту Електровимір, можна розділити на кілька категорій, залежно від призначення приладів:

Продукція модельного ряду SECULIFE від Gossen Metrawatt повністю відповідає всім перерахованим вимогам і стандартам, пропонуючи Вам великий вибір тестерів для проведення вимірювань та випробувань з широким діапазоном функціональних можливостей. Нові вимірювальні прилади, що поєднують в собі багаторічний досвід, накопичений лідером міжнародного ринку в області електричної вимірювальної техніки, з інноваційними технічними рішеннями, тепер доступні і в Україні. Випробувальні системи з Німеччини - це безпека, надійність і економічність Ваших вимірювань!

Оцените статью
Ми надаємо послуги
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення квартирних лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Встановлення загальнобудинкових лічильників тепла
Повірка теплових лічильників
Повірка теплових лічильників
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Тепловізійне обстеження будівель і споруд
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Оренда обладнання для тестування сонячних панелей
Реконструкція та обслуговування ІТП
Реконструкція та обслуговування ІТП
Оренда аналізатора якості електроенергії
Оренда аналізатора якості електроенергії
Ремонт зразкового обладнання
Ремонт зразкового обладнання
Відправка товару
в день замовлення
При замовленні від 3000грн -
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Гнучка система знижок
для постійних клієнтів
Гарантія
12 місяців

Ми Вам передзвонимо
Ваше ім`я*:
Ваш номер*:
* поля обязательные к заполнению
text_mess_sended
text_mess_sended